Jak používáte vaginální doplňky?

Jak používáte vaginální doplňky?

Zahrnujeme produkty, o kterých si myslíme, že jsou užitečné pro naše čtenáře. Pokud si nakoupíte odkazy na této stránce, můžeme získat malou provizi. Tady je náš proces.

Vaginální doplňky jsou pevné, oválné lékařské ošetření, které jsou vloženy do vagíny pomocí plastového aplikátoru. Když se zahřívají na teplotu těla, stávají se kapalinou ve vagíně. Také mají tendenci rychle působit kvůli jejich rychlé absorpci. Také se podívá na to, kdy lidé mohou používat vaginální doplňky, s informacemi o tom, co v každém případě očekávat. Průvodce vedlejším krokem ukazuje správný způsob přípravy a používání vaginálních doplňků. Předpokládací doplňky před spaním. Lehnu se sníží únik produktu, ke kterému by se mohlo objevit při sezení nebo stojícím.

 • Lidé mohou během menstruačního období brát vaginálních čípků. Měli by však místo tamponů používat sanitární vložky, protože tampony mohou některé léky absorbovat.

  Pokud osoba vynechá dávku, měli by počkat, až bude znovu vložením čípkého čípku. Vaginální doplňky mohou pomoci s léčbou plísňových infekcí a vaginální suchosti. Různé délky času do práce, v závislosti na jejich účelu. Velikost a chemické složení čípku také určí rychlost, jakou se rozpustí.

 • Vytváří pěnovou látku, která blokuje vchod do děložního čípku, takže sperma se nemůže projít.
 • Imobilizuje a zabíjí sperma, takže nejsou schopni cestovat do lůna.
 • Lidé by měli vložit čípkové hodnoty do pochvy nejméně 10 minut před sexem. To umožňuje, aby se léky umožnily roztavit léky, což umožňuje rozptyl spermicidy. Při nedokonalém použití může být tento počet až 28 procent. Infekce je způsobena organismem candida albicans.

  Některá antimykotická léčiva jsou k dispozici jako krémy i čípky, jako je clotrimazol a miconazol. Ty přicházejí v různých silných stránkách a jsou k dispozici ke koupi na přepážce. Posuvy obvykle vyžadují méně dávek než krémy a mají tendenci poskytovat úlevu od symptomů dříve. Vaginální doplňky pro infekci kvasinek, je nezbytné dokončit doporučený průběh, i když příznaky zmizí před dokončením všech léků. Posuvy jako alternativní léčba recidivujících vaginálních kvasinkových infekcí. Ty jsou také k dispozici na přepážce ve většině zdravotnických obchodů a online. Ve 14 studiích se počet žen vyléčených infekcí pohyboval od 40 do 100 procent recenzeproduktu.top. Rezistentní vůči konvenční léčbě léčiva.

  Poplnění kyseliny borické může být zvláště užitečné pro lidi, jejichž příznaky vaginální kandidizie se po prodlouženém průběhu konvenční léčby nezlepšují.

  vaginální suchost

  Vaginální suchost může ovlivnit lidi jakéhokoli věku, ale je běžnější mezi těmi, kteří přecházejí na menopauzu. Některé doplňky mohou pomoci udržovat vaginální vlhkost a zdravé hladiny pH. nejsou schopni absolvovat hormonální substituční terapii (HRT). 12 týdnů, ženy, které užívaly léčivo, vykazovaly významná zlepšení vaginální suchosti ve srovnání s těmi, kteří obdrželi placebo.

  Vitamin E Appusitories

  Další nedávná studie zjistila, že 12týdenní průběh doplňků vitamínu E může být prospěšný pro léčbu vaginální suchosti a dalších příznaků vaginální atrofie.

  Malá studie porovnávala účinnost čípků vitamínu E a vaginální krém, obsahující hormon Jeden estrogen, mezi 52 ženami. než estrogenní krém, protože nedošlo k významným rozdílům mezi těmito dvěma ošetřeními po 8 a 12 týdnech.

  Takeaway

  Vaginální doplňky pro antikoncepci bývají méně účinné než běžnější metody kontroly antikoncepce.

  Avšak vaginální doplňky pro léčbu infekcí kvasinek a vaginální suchosti se obecně zvažují bezpečné i efektivní. V mnoha případech mohou také poskytovat rychlejší a cílenější úlevu než orální léky, spolu s menším počtem vedlejších účinků.

  Použití vaginálních čípků je poměrně jednoduché a mělo by způsobit pouze minimální nepohodlí. Při jejich aplikaci mohou lidé chtít vyzkoušet různé pozice, aby určili, které pro ně nejlépe fungují.

 • Zdraví/gynekologie žen

Lékařské zprávy dnes mají přísné pokyny pro získávání zdrojů a čerpá pouze z recenzovaných studií, akademických výzkumných institucí a lékařských časopisů a asociací. Vyhýbáme se používání terciárních odkazů. V každém článku propojujeme primární zdroje – včetně studií, vědeckých odkazů a statistik – a také je uveďte v sekci zdrojů v dolní části našich článků. Další informace o tom, jak zajistíme, že náš obsah je přesný a aktuální, se můžete dozvědět čtením naší redakční zásady .

Contents